Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Kontakt

0905 457 013

Detský rumančekový olej 200 ml

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
Detský rumančekový olej bol v roku 2011 finalistom na získanie ocenenia ako najlepší výrobok pre deti od charitatívnej organizácie ZDRUŽENIE ZEME (SOIL ASSOCIATION), ktorá sa angažuje v oblasti organického pestovania plodín, organického stravovania a pod. Môže sa používať ako prírodná náhrada za bežne dostupné minerálne oleje do kúpeľa, kedy poskytuje hydratáciu počas kúpeľa tiež na masáže detí a tiež ako náhrada za detské utierky vyrobené na chemickom základe. Stačí použiť navlhčenú vatu a pár kvapiek oleja na to, aby sme jemným a prirodzeným spôsobom očistili chúlostivú plienkovú oblasť detskej pokožky. Vhodný pre citlivú pokožku so sklonom k alergii.
Dostupnosť Skladom
Cena €16,49
Počet (ks)

   

Kód tovaru 46
Kategória DESTKÁ KOZMETIKA
 

Popis

Detský rumančekový olej bol v roku 2011 finalistom na získanie ocenenia ako najlepší výrobok pre deti od charitatívnej organizácie ZDRUŽENIE ZEME (SOIL ASSOCIATION), ktorá sa angažuje v oblasti organického pestovania plodín, organického stravovania a pod. Môže sa používať ako prírodná náhrada za bežne dostupné minerálne oleje do kúpeľa, kedy poskytuje hydratáciu počas kúpeľa tiež na masáže detí a tiež ako náhrada za detské utierky vyrobené na chemickom základe. Stačí použiť navlhčenú vatu a pár kvapiek oleja na to, aby sme jemným a prirodzeným spôsobom očistili chúlostivú plienkovú oblasť detskej pokožky.

Vhodný pre citlivú pokožku so sklonom k alergii.

Použitie

Použite jeden vrchnáčik detského oleja do kúpeľa, malé množstvo do dlane ruky na detskú masáž, alebo na vlhký vatový tampónik na vyčistenie plienkovej oblasti.

Zloženie

  • Olej zo semien svetlice (Carthamus tinctorius) – jemný, vynikajúci pre citlivú pokožku.
  • Slnečnicový olej (Helianthus annuus) – ľahký základný olej, bohatý na vitamíny.
  • Olej z kvetov rumančeka rímskeho (Anthemis nobilis) - na zmäkčenie a zjemnenie pokožky.
  • Levandulový olej ( Lavandula angustifolia) – uvolňujúci a čistiaci.
  • Linalol, limomén (z esenciálnych olejov). 

Vzhľadom k vysokému obsahu prírodných esenciálnych olejov a výťažkov z bylín môže farba jednotlivých výrobných dávok kolísať, čo však nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Neobsahuje orechy a je vyrobený v prostredí, kde sa orechy nevyskytujú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár