Prijímame online platby

Logá kreditných kariet

Kontakt

0905 457 013

Výrobky Purepotions

 
5
47 1547

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom


Kód: 47/Z L

Masť prvej pomoci z čajovníka je chladivá a prírodná, vhodná na opary, akné, uštipnutia a plesne. Masť prvej pomoci z levandule je vhodná na popáleniny malého rozsahu, spálenie od slnka, popraskanú pokožku a ako balzam na pery. Masť prvej pomoci z arniky z arniky je vhodná na vyvrtnutia, natiahnutia svalov, šliach, pomliaždeniny a udreniny. Masť prvej pomoci z nechtíka a kostihoja je vhodná na poranenia a odreniny.

Skladom

€5,99

Kód: 39/30M

SKIN SALVATION masť je prírodný prípravok na ekzémy, psoriázu, suchú, svrbivú pokožku. Výdatná, do hĺbky hydratujúca a obnovujúca. SKIN SALVATION vytvára polo-okluzívnu bariéru, ktorá chráni pokožku pred vonkajším podráždením. Je špeciálne navrhnutá tak, aby vyživovala, hydratovala a dodávala esenciálne mastné kyseliny suchým a podráždeným oblastiam. • vhodná pre ľudí so sklonom k ekzémom, psoriáze, dermatitíde (zápal kože), vyrážkam a suchej pokožke, • vhodná pre všetky vekové kategórie, • neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, • 100% prírodná.

Vypredané

od €10,20

Kód: 45

Levanduľová upokojujúca masť pod plienky je základom výbavy pre bábätká. Odpudzuje vlhkosť, ktorá spôsobuje zapareniny. Je to skvelý multifunkčný výrobok, ktorý je vhodný aj pre mokvajúce vyrážky, popraskanú pokožku, temeničky alebo ako balzam na pery. Je určená pre každodenné použitie. Ako všetky výrobky od PUREPOTIONS, aj upokojujúca masť je 100% prírodná a neobsahuje žiadne petrochemikálie, parabény a konzervanty, ktoré sú často zodpovedné za podráždenie pokožky.

Skladom

€11,60
 

Kód: 54

Prírodný krém na ruky určený na dennú hydratáciu a výživu. Vracia vaším rukám jemnosť a pružnosť. Vhodný pre ľudí trpiacich kontaktnou dermatitídou a ekzémom na rukách zapríčineným podráždením pokožky v domácnosti, záhrade alebo v práci.

Skladom

€15,79

Kód: 46

Detský rumančekový olej bol v roku 2011 finalistom na získanie ocenenia ako najlepší výrobok pre deti od charitatívnej organizácie ZDRUŽENIE ZEME (SOIL ASSOCIATION), ktorá sa angažuje v oblasti organického pestovania plodín, organického stravovania a pod. Môže sa používať ako prírodná náhrada za bežne dostupné minerálne oleje do kúpeľa, kedy poskytuje hydratáciu počas kúpeľa tiež na masáže detí a tiež ako náhrada za detské utierky vyrobené na chemickom základe. Stačí použiť navlhčenú vatu a pár kvapiek oleja na to, aby sme jemným a prirodzeným spôsobom očistili chúlostivú plienkovú oblasť detskej pokožky. Vhodný pre citlivú pokožku so sklonom k alergii.

Skladom

€16,49

Kód: 44

SKIN SALVATION olej je náhradou za bežné kúpeľné zmäkčovadlo, navrhnutý obzvlášť za účelom poskytnutia ochrany a hydratácie bolestivej pokožke počas kúpeľa. • vhodný pre ľudí so sklonom k ekzémom, psoriáze, dermatitíde (zápal kože) a výskytu suchej pokožky na hlave, • zmierňuje vysušujúci efekt vody, • nahrádza parfumované penové aditíva a mydlá, • vhodný pre všetky vekové kategórie, • neobsahuje žiadne petrochemikálie, parabény a konzervanty, • tiež vhodný pre suchú svrbivú pokožku hlavy, • 100% prírodný.

Vypredané

€16,69
 

Kód: 53/100

Skin Salvation hydratačný krém je vhodný pre ľudí so sklonom k ekzémom, psoriázou, dermatitídou a suchou bolestivou pokožkou. Neobsahuje parabény, petrochemikálie ani parfémy. Je 100% prírodný.

Skladom

od €19,99

Kód: 52

SKIN SALVATION olej na pokožku hlavy je prírodný hydratujúci olej na pokožku hlavy, vhodný pre ľudí so sklonom k svrbivej, šupinatej boľavej pokožke na hlave, psoriáze na vlasovej časti hlavy a seboriockej dermatitíde. Obsah 50 ml.

Skladom

€21,19

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom